ZAVOLİ Sıralı Otogaz Sistemleri, Fiyat Listesi Kartal İSTANBUL

zavoli sıralı otogaz sistemleri logo
zavoli markasına ait sıralı otogaz sistemleri ve otogaz dönüşüm kitlerini görüntülemektesiniz.
Firmamız İstanbul Anadolu Yakası Kartal Maltepe Pendik Tek Yetkili Servisidir.
Zavoli Sıralı Regülatör

Zavoli Sıralı Regülatör

2 farklı regülatör olarak sunulmaktadır. 200 HP güce kadar Standart Regülatör, 200 HP üstü motorlar için Süper Regülatör kullanılmaktadır. Özellikleri: Devamlı yüksek seviyede buharlaşma, &Ayarlanabilir Basınç, Isı Sensörü, Basınç Tahliye Valfi

Zavoli Enjektör

Zavoli Enjektör

Değişen basınçlarda, hızlı açma kapama sayesinde mükemmel performans sağlar. Tek tek monte edilebilirliği, pratik ve hızlı enjektör uçları montajı dönüşümlerden büyük avantaj sağlar. Temizlenebilme özelliği ile yatırımınızın uzun yıllar korunmasını sağlar. 100 bin km garantilidir.

Zavoli Gaz Valfı

Zavoli Gaz Valfi

LPG tankı ve buharlaştırıcı (Regülatör) arasında bulunan elektromanyetik kumandalı bir valftir. Motor çalışmadığı veya benzin ile çalıştığında LPG akışını kesmektedir.

Zavoli Alisei AEB ECU

Zavoli Alisei AEB ECU

LPG sektöründe 50 yılın üzerinde tecrübesi oln AEB firmasının ürünü 3/4 Silindirli ve 5/6/8 Slindirli araçlar için 2 ayrı tipte sunulmaktadır. İkisinde de çok çeşitli ayar imkanları bulunmaktadır.

  • Karışım Ayarı
  • Grup Enjeksiyonu Araçlara Uyumlu
  • Extra Enjektör Ayarı
  • Otomatik Kalibrasyon
  • Hızlanmada Yakıt Zenginleştirme Ayarı
  • Zayıf Devir Sinyalli Araçlara Uyumlu
Zavoli Alisei AEB Kablo Takımı

Zavoli Alisei AEB Kablo Takımı

AEB firmasının ürünü olan Kablo Tesisatları, yüksek sıcaklığa dayanıklılığı ve kolay montaj yapılabilme özelliği ile en küçük tereddüde izin vermeden uygulanmaktadır.

Zavoli Yakıt Seçme Anahtarı

Zavoli Yakıt Seçme Anahtarı

Şoför mahalline monte edilen benzin veya LPG ile çalışma seçenekleri bulunan anahtardır. Aracın benzinden LPG' ye, LPG' den benzine geçişini sağlamaktadır. LPG tankında bulunan gaz (likit LPG) seviyesini göstermektedir.

Zavoli Mikro Filtre

Zavoli Mikro Filtre

Mikro Filtre yurtdışından ithal edilmektedir. Filtrelerin içinde kullanılan kartuş, tankerlerden denize petrol sızdığında, petrolü emmesi için serilen maddeden yapılmaktadır. Giriş ve çıkış basıncı sistemin en iyi şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Zavoli Gaz Basınç Sensörü

Zavoli Gaz Basınç Sensörü (MAP Sensörü)

Gaz basıncını ölçer ve bu bilgiyi kullanarak gaz yoğunluğunu ölçerek enjektörlerin açılma zamanını ayarlar.

Zavoli Karbüratörlü otogaz dönüşüm kitlerini görüntülemektesiniz.

zavoli karbiratörlü regilatör resmi

Zavoli Karbüratörlü Regülatör

2 farklı elektronik Regülatör (Buharlaştırıcı) ile müşterilerin ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmaktadır. 150BG'ne kadar Standart Regülatör - 150 BG üstü süper Regülatör kullanılmaktadır. Patentli çok özel tasarımı ile motorda her pozisyonda monte edilebilirliği montajda kolaylık sağlamaktadır. Üretimde kullanılan ipek diyafram, yakıt tasarrufunu en üst düzeye çıkartmakta ve kullanım ömrünü uzatmaktadır.

zavoli gaz valfı resmi

Zavoli Gaz Valfi

LPG tankı ve buharlaştırıcı (Regülatör) arasında bulunan elektromanyetik kumandalı bir valftir. Motor çalışmadığı veya benzin ile çalıştığında LPG akışını kesmektedir.

zavoli benzin valfı resmi

Zavoli Benzin Valfi

Benzin otomatiği ve karbüratör arasına konan, benzin geçişini sağlayan veya kesen elektromanyetik bir valftir.

zavoli yakıt seçme anahtarı resmi

Zavoli Yakıt Seçme Anahtarı

Şoför mahalline monte edilen benzin veya LPG ile çalışma ve bekleme seçenekleri bulunan anahtardır. Aracın benzinden LPG'ye, LPG'den benzine geçişini sağlar, LPG tankında bulunan gaz (likit LPG) seviyesini gösterir. Gerektiğinde benzin veya gaz valfinin kapalı konumda kalmasını sağlar.

zavoli fiyat listesi ve fiyatlarından haberdar olmak için Lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. Size en uygun zavoli fiyatı sunar otogazda...

zavoli sıralı otogaz sistemleri otogaz dönüşüm kitleri

Zavoli ana web sitesine zavoli.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.