Atiker Grand LPG Sistemi
Kasım 7, 2019
Lpg Fiyatları ve Lpg Hakkında
Kasım 8, 2019

Atiker Otogaz Sistemleri

Atiker markası%100 yerli imkanlarla üretilmiştir. Atiker firmasının şuan da üretimini gerçekleştirdiği bir çok lpg kiti bulunmaktadır. Dünya üzerinde lpg ile ilgili baştan sona bütün parçalarını üreten ender firmalardandır. Atiker  firması Dünya’ da 38 ayrı ülkeye ihracat yapmaktadır. Atiker firması Türkiye pazarının %60’ın dan fazlasına sahiptir. Atiker firmasının ürettiği lpg kitlerinden bazıları şunlardır. TSE belgeli uzman kadorumuz ile bahsedeceğimiz lpg kitlerinin hepsinin montajını yapmaktayız.

  • Atiker Fast
  • Atiker Nanofast
  • Atiker Microfast
  • Atiker Microfast OBD
  • Atiker GOLD
  • Atiker Atikfast – Enjeksiyonlu araçlar için
  • Atiker Atikfast -Direk Enjeksiyonlu araçlar için
  • Atiker Grand – 2016 da çıkan son ürün                                                                                                                                                                                                          Atiker Fiyat Listesi 2019 Montaj Fiyat Listesi İçin Bizimle İletişime Geçiniz 0530 960 0767 Ya da 0216 389 4688 nolu Telefonlardan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz Atiker Otogaz Sistemlerinin En Eski Bayisi Olmaktan Gurur Duyarız.2007 Yılından Buyana Atiker Bayisi Olarak Hizmet Etmekteyiz Kartal Oto Sanayi Sitesi B4 Blok No 10 Atiker  Lpg Ataşehir Üsküdar Göztepe Koşuyolu Atiker Sıralı Otogaz Kartal Maltepe Bostancı Atiker Pendik Sıralı Otogaz Tuzla Kocaeli Gebze Darıca Atiker Sultanbeyli Otogaz Dönüşümü Kurtköy Sancaktepe Çekmeköy  Yukarı Dudullu Göztepe  Ümraniye Yenisahra Beykoz Kavacık Atiker Otogaz Sistemleri Kadıköy Atiker Fiyat Listesi 2019 Güncel Listemizdir

Atiker Metal A.Ş otogaz sistemleri konusunda hızlı bir gelişim süreci yaşayarak bugün Dünya’ nın en iyi firmalarından birisi olmuştur. Atiker firması üretim ve pazarlama konusunda da çok hızlı bir gelişim süreci yaşamamıştır. Merkezzi Konya’ da yaklaşık 55.000 m2 lik kapalı alana sahip bir büyük tesistir. Ayrıca Atiker firmasının bu merkezinde 800 den fazla çalışanı ile ürettiği yüksek kaliteli ürünler Türk ve dünya tüketicilerinin kullanımına sunulmaktadır. Teknolojinin en son yeniliklerinin kulllanıldığı Atiker Metal A.Ş üretim tesislerinde koşulsuz müşteri menmnuniyeti ile üretilen ürünlerin %55’ i 5 kıtadaki 40’ı aşkın ülkeye ihraç etmektedir. Atiker firması son dönemlerdeki yeni ürün geliştirme ve yeni teknoloji geliştirme, kapasite artırma uğraşlarının sonucunu alarak firmanın üretim kapasitesini büyütmüştür. Üretim teknolojisi tamamen yenilemeye gidilmiştir. Atiker firması Dünyanın en büyük firmalarını vizyon olarak kendi bünyasinde yüksek kaliteli, düşük maliyetli üretim için gerekli teknolojik altyapı oluşturmuştur. Atiker firması AR-GE, tasarım ve üretim ekipleri’’ Çevre Dostu İleri Teknoloji Ürünleri’’ sloganıyla müşterilerine yüksek kaliteli ileri teknoloji ürünlerini makul fiyatlarla sunma çabasındadır.
Atiker firması dünya piyasalarında mevcut olan rekabet yarışında hep önde olabilmek ve değişen müşteri talep ve beklentilerine cevap verebilmek için AR-GE ve inovasyon faaliyetlerine çok fazla önem vermektedir. Bu vizyonla Selçuk Üniversitesi öğretim üyeleri ile işbirliği yapmak amacı ile Selçuk Üniversitesi teknoloj, geliştirme bölgesinde (Konya Teknokent) bir AR-GE birimi kurmuştur. Atiker Metak A.Ş AR-GE ve inovasyon faaliyetleri kapsamında ürün portföyünü sürekli geliştirme, mevcut ürünlerini yüksek kalite ve hızlı performansını piyasadaki müşterilerinin talepleri ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli geliştirmiş ve güncellemiş. Atiker firması üretmiş oldupu her bir parça ce bileşende imalat atıklarını azaltmış. Ürün güvenliğini artırmak üzere potansiyel hata ve arızaları önleyici iyileştirmeleri gerçekleştirmiştir.

Atikerin bayilerinden biri olan Sunar Otogaz olarak temiz bir çevre ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için durmadan çalışmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir